شرایط اخذ نمایندگی سیمکارت خارجی knightsim :

با سلام

قابل توجه تمامی همکاران ما در زمینه خدمات مسافرتی و ارزی و صرافی های ارز دیجیتال که برای کسب سود بیشتر و بالاتر بردن کیفیت خود نیاز دارند در زمینه سیمکارت خارجی فعالیت داشته باشند.

1- شرکت هایی که در زمینه خدمات مسافرتی نظیر داشتن  تور های خارجی و خدمات اقامتی و مهاجرت تحصیلی و تجار بین المللی و تمامی کسانی که نیاز دارند یک خط خارجی داشته باشند تا به کیفیت و اعتبار سفر و تجارت خود بیافزایند می توانند این محصول را تبلیغ کنند.

2- شرکت هایی که در زمینه صرافی های ارز دیجیتال و درآمد ها و پرداخت های ارزی فعالیت دارند تمامی مشتریان آنها برای وریفای و بالاتر بردن امنیت حساب کاری خود نیاز به سیمکارت خارجی دارند .

3- و سایر شرکتهایی که در زمینه آموزش ترید و فعال سازی پی پال و فریلنسر و صرافی های ارز دیجیتال و فارکس و … هستند نیز این محصول به آنها کمک میکند.

توضیح کوتاه در زمینه سیمکارت ها و شماره های خارجی:

سیمکارت استونی : شماره اصلی تمامی سیمکارت های شرکت نایت سیم ،شماره استونی می باشد و شماره استونی آبونمان ماهیانه ندارد و در سراسر دنیا دریافت پیامک رایگان و در 90 کشور از جمله ایران دریافت تماس رایگان است و فقط برای فعال ماندن سیمکارت مشتری هر 12 ماه یک سال باید سیمکارت خود را شارژ کند. و در اکثر سایت ها و اپلیکیشن های خارجی دارند سیمکارت میتواند فعال سازی یا همان وریفای کند.

نکته دیگری که بسیار مهم است در حال حاضر 95درصد تماس ها و پیامک ها به صورت اینترنتی و در اپلیکیشن ها انجام می شود و صرفا داشتن اینترنت خط نیاز مسافر را برطرف میکند و در خیلی از کشورها شما به محض ورود به آن کشور با داشتن یک سیمکارت خارجی میتوانید تا میزان خاص وایفای رایگان دریافت کند و خوب 1 گیگابایت اینترنت در اروپا فقط 12 دلار است و توریست میتواند تمامی نیازهای ضروری خود را برطرف کند.

به همین دلیل های بالا سیمکارت استونی پرفروشترین سیمکارت ما است.

شماره خارجی دیگر کشورها از knightsim:  خیلی از افراد دوست دارند شماره های سایر کشورها مانند انگلستان و آمریکا و کانادا و سایر کشور های اروپایی را نیز داشته باشند. این شماره های خارجی را میتوان به دو صورت استفاده کرد : 

حالت اول: به سیمکارت استونی متصل کرد و امکان تماس ورودی و تماس خروجی و دریافت پیامک و ارسال پیامک روی سیمکارت را هم داشت و همچنین از اینترنت سیمکارت(data) سیمکارت نیز استفاده کرد.

حالت دوم: به صورت جداگانه این شماره های خارجی را تهیه کرد و فقط از قابلیت دریافت پیامک و ارسال پیامک از پنل کاربری و دایورت تماس به خطوط ایران (هر دقیقه 0.7$ 3 برابرحالت دریافت روی سیمکارت) را داشت.

هزینه خرید شماره خارجی: هزینه راه اندازی +اشتراک ماهیانه*تعداد ماه (هزینه راه اندازی و اشتراک ماهیانه هم قیمت هستند مثلا آمریکا 2 دلار است)

به عنوان مثال مشتری یک شماره آمریکا 3 ماهه می خواهد میشود 2+(3*2) و می شود 8 دلار یا یک ماهه آمریکا میشود 2+(1*2) که می شود 4 دلار

*خوب شخص می خواهد سیمکارت آمریکا 3 ماهه بخرد، یعنی یک سیمکارت استونی که به آن یک شماره آمریکا اضافه شده است ، که سیمکارت استونی 40 دلار است با 8 دلار می شود 48 دلار ،که طبیعتا سیمکارت های سایر کشورها باید با شارژ اولیه فروخته شود که مثلا 5 دلار هم شارژ اولیه داشته باشد میشود 53.5 دلار.

هزینه آبونمان شماره خارجی : منظور همان هزینه نگهداری شماره خارجی می باشد و به نسبت هر کشوری متفاوت است به عنوان مثال آمریکا و کانادا هر کدام ماهیانه 2 دلار و انگلستان (0044770) 1.5 دلار و انگلستان (00447) 3 دلار  می باشد . که شروع آن پس از تمام شدن اشتراک خریداری شده در ابتدا می باشد به عنوان مثال شماره در اول 3 ماهه خریداری شده پس بعد از 3 ماه نیاز به پرداخت آبونمان است.

جمع بندی: سیمکارت استونی پرفروش ترین سیمکارت است. سیمکارت سایر کشورها سیمکارت استونی هستند که شماره سایر کشورها به آن ها اضافه شده که شخص پس از اتمام اشتراک اولیه شماره نیاز است آبونمان پرداخت کند.

شماره خارجی متصل شدن به سیمکارت نیز کارایی دارد و مثلا شماره انگلستان به شدت پر فروش است.

با توضیحاتی داده شد بریم قسمت جذاب نمایندگی:

تخفیف خرید عمده تعداد سیمکارت استونی

تخفیف اخذ نمایندگی سیمکارت خارجی

تخفیف روی خرید سیمکارت استونی تکی و شماره خارجی و سایر خدمات

تخفیف اخذ نمایندگی شماره خارجی

توضیح Plan ها:  نماینده با خرید هر plan به نسبت اون پلن تخفیف و سود دریافت میکند. مثلا plan F را خریداری کردین و 250 دلار حساب نمایندگی شما شارژ شده است.

حالت اول سوددهی: اگر از پنل نمایندگی برای مشتری شماره خارجی یا سیمکارت جدید یا شارژ سیمکارت تهیه کنید به نسبت پلن شما مبلغ کمتری پرداخت میکنید و از آن 250دلار کسر می شود.

حالت دوم سوددهی: مشتری شما از پنل کاربری خود سیمکارتش را شارژ میکند و شماره خارجی اضافه میکند و شماره خارجی را تمدید می کند و حتی سیمکارت جدید درخواست می دهد و در این حالت شما به نسبت پلن فعال شده سود دریافت میکند که هم اندازه همان ثبت از پنل نمایندگی است.

توضیحات تکمیلی:

پرداخت در پنل نمایندگی:

به صورت ریالی و تتر و پی پال می باشد

ثبت سیمکارت استونی از سیمکارت های خریداری شده :

شما می توانید به صورت عمده سیمکارت استونی تهیه کنید که در این صورت شما در پنل نمایندگی خود ،پس از فروش سیمکارت استونی یک کاربر با مشخصات کاربر خود میسازید و سپس از لیست شماره های سیمکارت ها یک سیمکارت استونی برای مشتری خود ثبت می کنید.و هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید.

ثبت سیمکارت استونی:

اگر سیمکارت به صورت عمده نخرید یا خریده باشید و تمام شده باشد از این روش استفاده میکنید، یک کاربر را از پیش ساخته یا می سازید و برای آن یک سیمکارت استونی ثبت میکنید و به نسبت پلن فعال خود تخفیف دریافت میکند و مابقی از شارژ شما کسر میشود.

ثبت سیمکارت سایر کشورها:

اما اگر مشتری شما نیاز دارد شماره سایر کشور ها هم داشته باشد به عنوان مثال سیمکارت آمریکا 3 ماهه میخواد ، در اینجا شما بعد از ثبت سیمکارت استونی باید شماره اضافه کنید و سیمکارتش را شارژ میکنید و به نسبت پلن فعال شده تخفیف از میلغ کل کسر میشود و باقیمانده را پرداخت می کنید .

ثبت شماره خارجی:

حال مشتری شما صرفا شماره خارجی می خواهد شما یک کاربر می سازید و برای آن شماره خارجی از یک ماه تا 5 سال ثبت میکند و به نسبت پلن فعال شده تخفیف می گیرید

شارژ سیمکارت :

میتوانید در ابتدا و ادامه کار در صفحه اصلی و با کلیک روی شماره کاربر سیمکارت شخص را شارژ کنید. و به نسبت پلن تخفیف بگیرید

سفارش سریع سیمکارت خارجی:

موجودی سیمکارت استونی ندارید، و میخواهید سیمکارت استونی یا هر کشور دیگری را برای مشتری خود سفارش دهید. اول کاربر را ثبت میکنید و با ورود به صفحه کاربر ،روی گزینه درخواست سیمکارت برای این کاربر کلیک میکنید و هر سیمکارتی با هر میزان (شارژ اولیه و شماره اضافه شده با اشتراک ماهیانه پرداخت شده) را سفارش دهید و پس از کسر تخفیف از بالانس شما کسر میشود

نحوه ارسال سیمکارت ها:

در صورتی که شما خودتان سیمکارت استونی را داشته باشید به مشتری تحویل می دهید و اگرم سیمکارت غیر استونی باشد شماره سیستمی به آن اضافه میشود.

در صورتی که شما سیمکارت استونی نداشته باشید ،دفتر اصلی با هماهنگی شما یا برای دفتر شما ارسال میکند یا مستقیم به آدرس مشتری شما با درج نام و مشخصات شما روی پاکت پستی

نکته: شماره خارجی هم که نیازی به ارسال ندارد به صورت مجازی همه کارش انجام می شود

سوال : شرکت شما دارای وب سایت نیست و میخواهید فروش در وب سایت را داشته باشد چه کاری میشود کرد؟ جواب: شما یک دومین آزاد به ما میدین و ما به صورت کلودفلر سایت فروش بالا میاوریم و می توانید فروش کنید. که شامل هزینه 2 میلیون تومان است.

عکس از پنل نمایندگی

درخواست نمایندگی