قوانین سیمکارت :

اینجانب آگاه هستم که

1-  در صورت نداشتن تماس ورودی و خروجی یا ارسال پیامک پس از 6 ماه شارژ سیمکارت باطل می شود و پس از 18 ماه خود سیمکارت باطل میشود.

2-  هرگونه سو استفاده و ایجاد مزاحمت از سیم کارت از تاریخ خرید سیمکارت به عهده اینجانب است و خود مسئول پاسخگویی به مقامات قضایی می باشم.

3- در صورت مفقودی یا سوختن سیم کارت هزینه صدور مجدد 15 دلار بعلاوه هزینه ارسال به عهده خودم می باشد و هنگام صدور المثنی باید پوکه سیم کارت نیز به همراهم باشد

4- شرایط آنتن دهی در کشور ایران منوط به همکاری شرکت ایرانسل و زیر ساخت مخابراتی ایران است و از دسترسی شرکت نایت سیم خارج می باشد . لذا چنانچه در آینده هرگونه قطعی و یا اختلالی در استفاده از این سیم کارت در ایران اتفاق افتاد . انتظار و سطح توقعی از فروشنده سیم کارت ندارم.

5- سیمکارت ها در ابتدا به میزان شارژ مشتری فروخته میشود و به میزان استفاده از سیمکارت می بایست سیمکارت خود را شارژ کنم.

6- سیمکارت فقط به خریدار تحویل داده می شود و در صورتی که خریدار در محل تحویل حضور نداشته باشد ،تحویل صورت نمیگیرد.

7- هزینه ارسال سیمکارت به عهده خریدار می باشد، و درصورتی که خریدار در تهران باشد قبل از ارسال با شخص نحوه ارسال پست یا پیک هماهنگ میشود و در صورتی که در شهر دیگری باشد با پست تیپاکس ارسال میشود و هزینه به عهده مشتری می باشد.

قوانین خرید شماره های مجازی :

اینجانب آگاه هستم که

1- هرگونه سو استفاده و ایجاد مزاحمت از شماره از تاریخ خرید شماره به عهده اینجانب است و خود مسئول پاسخگویی به مقامات قضایی می باشم.

2- هزینه دریافت هر پیامک با شماره های مجازی در حال حاضر 0.09 دلار می باشد.

3- هزینه ارسال هر پیامک با شماره های مجازی در حال حاضر 0.20 دلار می باشد.

4- هزینه دریافت/ارسال پیامک از کیف پول شما کسر میشود و در صورتی که کیف پول شما شارژ نباشد این سرویس ها غیر قابل استفاده است.

5- در صورتی که تا 7 روز قبل از اتمام تاریخ انقضای شماره خود را تمدید نکنم ، شماره خریداری شده باطل میشود و غیر قابل بازگشت است.

6- در صورتی که برای اولین بار است از وب سایت خرید میکنید و میخواهید تست کنید در ابتدا حتما شماره را به صورت 6 ماهه خریداری کنید و بعد از تست ها میتوانید تاریخ انقضا شماره خود را افزایش دهید.زیرا هزینه قابل بازگشت نیست.

7- شماره ها در اکثر سایت های خارجی و اپلیکیشن های خارجی تست شده است،اما برخی سایت ها مانند Airbnb و G2g برخی از شماره های کشورها را قبول نمیکنند،لذا قبل از خرید برای این سایت های حساس حتما با قسمت تماس با ما و با مسئولین وب سایت تماس حاصل کنید. 8-کلیه پرداختی ها شامل عدم مرجوعی هستند و در صورت کنسل کردن خرید هیچ مبلغی برگشت داده نمی شود