شماره تماس: 02191303440


www.paypal.com
پی‌پل (به انگلیسی: PayPal) یا پی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکتهای پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است.
پی‌پل در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد.
به زبان ساده و مختصر میتوان پی پال را قوی ترین شرکت نقل و انتقال ارزی در محیط اینترنت به وسیله یک حساب کاربری تایید شده که نام کاربری شخص ایمیلی است که در سیستم ثبت کرده است تعریف کرد.
بیشترین مزیت پی پال سرعت عمل انتقال وجه و بهترین روش برای انتقال حواله ارزی شخصی یا شرکتی نامید زیرا خیلی از مشتریان نیاز دارند قبل از خرید با مبلغ بالا از یک شرکت تولید کننده یا سرویس دهنده نمونه ها و sample هایی را با قیمت پایین زیر 2000 دلار خریداری کنند که در هر جای دنیا حداقل کارمزد ارسال حواله از یک بانک 15 دلار یا یورو میباشد و بانک گیرنده حواله نیز خودش و بانک واسطش از آن مقداری را به عنوان کارمزد برداشت میکند که این کارمزد برای بانک گیرنده 15 دلار به بالا است پس حتی اگر شخص غیر ایرانی باشید و هیچ مشکلی با ارسال حواله نداشته باشد 30 دلار یا یورو به بالا هزینه باید پرداخت کنید که این مبلغ در پی پال 2 درصد می باشد و در کسری از ثانیه انجام میشود و اگر سرویس دهنده در ارائه سرویس به شما کم کاری کند تا یک ماه قابل بازگشت است.
اما ایرانیان عزیز مشکلی به مراتب بیشتر دارند که آن نداشتن امکان حواله مستقیم از بانک های داخلی بوده به دلیل تحریم و باید از صرافی ها اقدام کنند که اکثر صرافی ها مبالغ زیر 5000 دلار را انجام نمی دهند و اگر انجام دهند 60 دلار به بالا هزینه ارسال حواله دریافت میکنند که کارمزد بانک گیرنده(15 دلار/یورو به بالا) خودش مبلغی جدا میباشد.
اما پی پال برای ایرانیان داخل کشور سرویس دهی نمیکند و باید ایرانیان عزیز ثابت کنند که در کشوری غیر از ایران ساکن هستند با ارائه قبض تلفن ،گاز،....
مزیت دیگر پی پال برای کسانی می باشند که کالا یا خدماتی دارند که میخواهند به مشتریان خود در خارج از کشور ارائه دهند که به راحتی می توانند هزینه خدمات خود را از طریق پی پال دریافت کنند.
شرکت الکترونیک آرین به دو طریق میتواند این مشکل را برای شما برطرف کند :
1- صدور ویزاکارت و مسترکارت که ویزاکارت مالزی به دلیل ارائه سیمکارت مالزی شما می توانید به راحتی پی پال خود را وریفای کنید
لازم به ذکر است که ویزاکارت مالزی به دلیل نوع ارزی که دارند(رینگیت) قابلیت واریز به کارت را دارا میباشند.
2- افتتاح حساب وریفای شده پی پال با پاسپورت ایرانی از طریق خود ما با ایمیلی که متعلق به خود شما میباشد