شماره تماس: 02191303440


دلار آبی چیست ؟ چه دلاری بخریم ؟
شاید با عبارت “دلار آبی” در بازار یا گروه های خرید فروش دلار اشنا شده باشید چند تا سوال رایج هست چه دلاری بخریم و اینکه دلار ابی چیست ؟ :

دلار آبی همان دلار 100 دلاری طرح جدید هست که از سال 2009 به بعد منتشر شده است , برای خرید بهتره دلار 100 دلاری آبی بخرید به علت اینکه دارای اعتبار بهتر و جعل کردن آن به سختی هست و حدودا یک 100 دلاری حدود 900 هزار تومان هست و حجم کمتری میگیرد.


دلار دارای مهر نخرید دلار تا شده یا داری لکه نخرید , ولی ایا واقعا بین دلارهای سفید و ابی که رایج شده و ایا این جمله که یک دلاری نخرید و صد دلاری بخرید چون که 100 دلاری دارای ارزش بیشتری هست صحت دارد ؟ در هیچ جای دنیا خیر اما برای بعضی از دلال ها بله


متاسفانه دلار فرقی در خارج از کشور نداره اما دلال ها با بهانه یک دلاری یا دلار آّبی نیست دلار را ارزان تر میخرند , ولی هیچ تفاوتی در واقع نیست اما بخاطر این نوع روش های که دلال ها تایین کردند بهتره دلار آبی یا همان صد دلاری بخرید پیشنهاد دوم خرید دلار آبی بخاطر اینکه امنیت جعل کردن نسبت به دلارهای قبل از 2009 بالاتر است !


روی اسکناس صد دلاری آمریکا (۱۰۰ $) تصویر بنجامین فرانکلین سیاستمدار، مخترع، و دیپلمات اهل ایالات متحده آمریکا نقش بسته است. در پشت این اسکناس یک تصویر از سالن استقلال است.


۱۰۰ دلاری با ارزش ترین پول چاپ شده آمریکا می‌باشد. در ۱۳ ژوئیه ۱۹۶۹، اسکناس‌های ۵۰۰ دلاری، ۱٬۰۰۰ دلاری، ۵٬۰۰۰ دلاری و ۱۰٬۰۰۰ دلاری کنار گذاشته شدند